Apie mus

Bendros žinios apie įstaigą

Pavadinimas: Šalčininkų r. Kalesninkų lopšelis – darželis

Juridinio asmens kodas: 191409666

Adresas: Bažnyčios g. 8, LT-17185, Kalesninkų sen., Šalčininkų r.

Tel.: (8 380) 48 328

El. paštas: kalesninkudarzelis@gmail.com

Įstaigos tipas: lopšelis-darželis

Įstaigos teisinė forma: savivaldybės biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba: lietuvių, lenkų

Kalesninkų lopšelis-darželis įsteigtas 1962 metais. Įsikūręs Šalčininkų r. Kalesninkų seniūnijoje prie pat bažnyčios.
Pagrindinė veiklos rūšys: ikimokyklinis ir priešmokyklinis ugdymas. Savo veiklą grindžia Lietuvos Respublikos Konstitucija, Lietuvos Respublikos Švietimo ir kitais įstatymais, Vaiko teisių konvencija, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimais, Švietimo ir mokslo ministerijos norminiais aktais ir Savivaldybės tarybos sprendimais, Savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymais, kitais teisės aktais bei lopšelio-darželio nuostatais.
Lopšelyje-darželyje veikia 2 grupes: viena lietuviška ir viena lenkiška. Grupės komplektuojamos iš įvairaus amžiaus vaikų nuo 1 iki 5 (arba 6 metų).
Lenkų grupėje teikiamos lietuvių kalbos mokytojos paslaugos. Įstaiga dirba pagal savo parengtą programą bei bendrąją priešmokyklinio ugdymo bei ugdymosi programą.
Tėvai ir pedagogai tai nuolatiniai partneriai, sudarytos sąlygos pedagogams ir kitiems bendruomenės nariams nuolat tobulėti, mokytis, dalyvauti savivaldoje, komandiniame darbe. Vaikų ir bendruomenės narių gerovė kuriama, gerinant ugdymo turinį ir ugdymo(si) proceso kokybę.

Подстраницы

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>