Galerijos

„Rudenėlio spalvoti takai“(Grupė ,,Smalsiukai)
Spalio 30 dieną, darželyje vyko rudens šventė „Rudenėlio spalvoti takai“. Šventė prasidėjo vaikučių deklamuojamomis eilėmis apie rudenį. Po eilių deklamavimo sekė tėvelių žinių patikrinimas apie rudenėlį. Vaikučiai dainavo, šoko bei vaidino pasaką ‚Ropė“. Po pasakos vaidinimo tėveliai ir vaikučiai buvo kviečiami pajudėti, pažaisti. Buvo nuotaikinga ir linksma. Šventės pabaigoje tėveliams buvo dėkojama už surengtą gražią „Rudens puokščių“ parodą ir įteikti padėkos raštai.

„Dzień Jesieni” (Grupa ,,Biedroneczki“)
30 października 2015 r. w naszym Przedszkolu obchodziliśmy„Dzień Jesieni”. Odwiedził nas krasnal Trąbala, który smucił się tym, że na świecie panuje jesień .  Dzieci z grupy ,,Biedroneczki“ śpiewały piosenki, tańczyły, naśladowały  ruchem wesoly wiaterek. Rozwiązywały także jesienne zagadki. Mimo iż nie były one proste – dzieciaki świetnie sobie poradziły. Podczas tej uroczystości przedszkolaki udowodniły krasnalowi, że jesień nie jest wcale smutna. Wiewióreczki zaprosiły do wspolnej zabawy rodziców. Wszyscy wspaniale się bawiliśmy.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>